Στην έγκριση της 4ης παράτασης των ενδεικτικών τμηματικών προθεσμιών, καθώς και της συνολικής προθεσμίας περαίωσης του έργου «Αναπλάσεις οδού Μεγάλου Αλεξάνδρου» έδωσε τον μεσημέρι της Παρασκευής η οικονομική επιτροπή του δήμου Νάουσας. Σε σχετική ερώτηση για τον χρόνο της ανάπλασης της Μεγάλου Αλεξάνδρου ο πρόεδρος της οικονομικής επιτροπής του δήμου Νάουσας κ. Αντώνης Καραγιαννίδης δήλωσε πως αυτή θα ξεκινήσει μετά την ψήφιση του προϋπολογισμού.