Με την Ζωή Καραλιοπούλου
Ένα υπέροχο κατασκηνωτικό Σαββατοκύριακο στο βουνό έγινε με απόλυτη επιτυχία από το ΚΈΝΤΑΥΡΟΣ mountain summer Camp με συμμετοχή 35 ατόμων.
Μπορεί το καλοκαίρι να αποτελεί μια απαραίτητη περίοδο ανάπαυλας μετά από μια δύσκολη αγωνιστική χρονιά, αυτό όμως δεν σημαίνει ότι οι δράσεις για το Taekwon-do της Νάουσας σταματούν, αντίθετα μάλιστα το θερινό πρόγραμμα εμπλουτίζεται διαρκώς με νέες!
Συγκροτήθηκε σε σώμα η νέα διοίκηση του Ε.Γ.Σ. Ζαφειράκης Νάουσας, έπειτα από τις αρχαιρεσίες που είχαν πραγματοποιηθεί την περασμένη εβδομάδα στη γενική συνέλευση του συλλόγου.
Με δύο ήττες και μια ισοπαλία αποχαιρέτησαν οι παίδες του Ζαφειράκη την τελική φάση του πανελληνίου πρωταθλήματος, όπου και αγωνίστηκαν ανάμεσα στις 8 καλύτερες ομάδες της χώρας.
Τους Πρωταθλητές Ευρώπης του TAE KWON DO της Νάουσας Βαρβάρα Καρυπίδου και Παναγιώτη Δημητριάδη, βράβευσε ο Δήμαρχος του Δήμου Ηρωικής Πόλης Νάουσας κ. Νίκος Κουτσογιάννης,
Στο κλειστό γυμναστήριο Νάουσας πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Δευτέρας η γενική συνέλευση του Ε.Γ.Σ Ζαφειράκη Νάουσας.
Με την συμμετοχή 3 αθλητών ολοκληρώθηκε η παρουσία της Γ. Ε. Ν στο πανελλήνιο πρωτάθλημα ανδρών-γυναικών που έγινε στον Βόλο το Σαββατοκύριακο 29,30 Ιουνίου.
Νέα αναβολή υπήρξε στην γενική συνέλευση του ΦΑΣ Νάουσα, η οποία ήταν προγραμματισμένη να πραγματοποιηθεί το απόγευμα της Παρασκευής.
Σελίδα 1 από 135