Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Διαφήμιση
Τα αποτελέσματα του 3ου γυμνασίου Νάουσας για το σχολικό έτος 2017-18 PDF Εκτύπωση E-mail
Articles | ΝΑΟΥΣΑ
Συντάχθηκε απο τον/την inaoussa on Τρίτη, 12 Ιούνιος 2018 16:39   

gumnΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΧ. ΕΤΟΥΣ 2017 – 18

ΑΠΟΛΥΟΜΕΝΟΙ

α/α Επώνυμο Όνομα Πατέρας

1. Αθανασιάδου Ιωάννα Ιωάννης

2. Ασιατίδου Ελισάβετ Βασίλειος

3. Βασιλειάδης Κωνσταντίνος Χρήστος

4. Γιάτσος Γεώργιος Δημήτριος

5. Γκιούρου Παναγιώτα Γρηγόριος

6. Γρηγορίου Ελένη Ιωάννης

7. Δάιος Αθανάσιος Βασίλειος

8. Δημητριάδης Κωνσταντίνος Νικόλαος

9. Δούτσης Εμμανουήλ Γεώργιος

10. Εξηντάρα Θεοδώρα Παναγιώτης

11. Εξηντάρας Στέργιος Μιχαήλ

12. Ζώκας Ιωάννης Δημήτριος

13. Θεοδωρόπουλος Παναγιώτης Στέφανος

14. Ιωαννίδης Σπυρίδων Ανέστης

15. Καραμπέλκος Αλέξανδρος Λεωνίδας

16. Καραμπινέσης Γεώργιος Θωμάς

17. Καραντίνας Θωμάς Ιωάννης

18. Καρατσιώλη Σεβαστή-Ιωάννα Σταύρος

19. Κελεμουρίδου Μυρτώ Γεώργιος

20. Κοκούγια Πρανβέρα Γιόργκο

21. Κονταξάκης Νικόλαος Γεώργιος

22. Κοτζιάμπασης Αντώνιος Χρήστος

23. Κύρκας Ιωάννης Κύρος

24. Κωνσταντίνου Δημήτριος Κωνσταντίνος

25. Λάμπας Βασίλειος Γεώργιος

26. Λαφτσίδου Αικατερίνα Νικόλαος

27. Λεσάι Ντανιέλα Αντών

28. Λεφούσης Αθανάσιος Θωμάς

29. Λιάλιας Γρηγόριος Βασίλειος

30. Λούση Θάλεια Γεώργιος

31. Λυμπεριάδης Αναστάσιος Ιωσήφ

32. Μάντσιος Παναγιώτης Νικόλαος

33. Μάντσιος Λουκάς Χαράλαμπος

34. Μουμτζίδου Στεφανία - Εφραιμία Αναστάσιος

35. Μουρατίδου Ζωή Ευάγγελος

36. Μπαλτατζίδης Νικόλαος Θωμάς

37. Μπέκα Μαρία Απόστολος

38. Μπιλιούρης Εμμανουήλ Νικόλαος

39. Μπρούβαλη Πηνελόπη Μερκούριος

40. Νίκου Γεωργία Γεώργιος

41. Ντουράκου Τζεζαμπίν Τζεβαχίρ

42. Ντουράκου Τζούλιαν Σακίρ

43. Πάλλας Δημήτριος Γεώργιος

44. Παναγιωτίδης Θεόδωρος Θεμιστοκλής

45. Παπαθεοδώρου Ραφαηλία Θωμάς

46. Παπουτσής Φώτιος Δημοσθένης

47. Πάσχος Σταύρος Θεόδωρος

48. Πίτου Σοφία Χρήστος

49. Πολύζη Ελένη Αντώνιος

50. Πουτακίδης Οδυσσέας-Παναγιώτης Γεώργιος

51. Ράπτη Πολυξένη Νικόλαος

52. Ρώσιος Αχιλλέας Γεώργιος

53. Σαράντης Κωνσταντίνος Βασίλειος

54. Τάπκος Τρύφων Σωτήριος

55. Τζαλίλης Θωμάς Χρήστος

56. Τζουβάρας Γεώργιος Χρυσοβαλάντης

57. Τρούπκου Ευανθία- Αικατερίνη Γρηγόριος

58. Τσακίρη Όλγα Ιωάννης

59. Τσακίρης Ευάγγελος Στέφανος

60. Τσακνής Χρήστος Ιωάννης

61. Τσέλιου Ελένη Βασίλειος

62. Τσηρπανλή Μαρίνα Στέργιος

63. Φιλιππίδου Ελένη - Μαρία Κωνσταντίνος

64. Φιλιππίδου Χριστίνα Παναγιώτης

65. Χατζηβασιλειάδης Δημήτριος Βασίλειος

66. Χατζηιωαννίδης Αθανάσιος Ιωάννης

67. Χατζηιωαννίδης Ξενοφών Αλέξανδρος

68. Χότζα Έρα Λουάν

69. Χρυσανθάκης Θεόδωρος Πήτερ

70. Ψαρράς Νικόλαος Ιωάννης

ΑΡΙΣΤΟΥΧΟΙ

Α΄ τάξη

α/α Επώνυμο Όνομα Πατέρας Βαθμός

1. Ανθόπουλος Νικόλαος Στέργιος 19 & 5/14

2. Ανθοπούλου Δροσιά - Χριστίνα Λάζαρος 19 & 10/14

3. Ανθοπούλου Σταματία - Δέσποινα Λάζαρος 19 & 6/14

4. Ανθοπούλου Σουλτάνα - Μαρία Λάζαρος 19 & 9/14

5. Ασιατίδου Μαρία Βασίλειος 18 & 7/14

6. Γατουρτζίδου Τερψιθέα - Παρασκευή Κυριάκος 18 & 12/14

7. Γεωργιάδου Μαρία Τριαντάφυλλος 19 & 10/14

8. Δάμτσιου Μαρία Αντώνιος 19 & 10/14

9. Δημητρίου Σουλτάνα Πέτρος 19 & 2/14

10. Κουιτίλα Πάουλα Ντρίταν 19 & 5/14

11. Κουλίτσα Βιργινία Αντώνιος 19 & 10/14

12. Λάζου Μάριος - Ιωάννης Σταύρος 19 & 7/14

13. Λαφάρα Χριστίνα Βασίλειος 19 & 12/14

14. Λαφάρας Νικόλαος Κωνσταντίνος 19 & 2/14

15. Λιόλιου Μαρία - Αικατερίνη Νικόλαος 18 & 8/14

16. Μπιλιούρης Δημήτριος Γεώργιος 19 & 13/14

17. Μπουγάς Μιχαήλ Βασίλειος 19 & 5/14

18. Μπουτκάρη Όλγα Χρήστος 19 & 2/14

19. Μπρούβαλης Αναστάσιος Μερκούριος 19 & 3/14

20. Παναγιωτίδης Παντελεήμων Θεμιστοκλής 19 & 5/14

21. Παρούτης Δημήτριος Βασίλειος 18 & 8/14

22. Πίπιλας Αλέξανδρος Θωμάς 19 & 10/14

23. Πουλτσίδης Ιωάννης Γεώργιος 19 & 7/14

24. Πουρλίδας Δημήτριος Αθανάσιος 19 & 4/14

25. Σταμάτης Γεώργιος Σωτήριος 19 & 12/14

26. Τσακίρης Αλέξανδρος Ιωάννης 18 & 10/14

Β΄ τάξη

α/α Επώνυμο Όνομα Πατέρας Βαθμός

1. Γούδη Ελένη Δημήτριος 18 & 12/14

2. Ελευθερόπουλος Απόστολος Αλέξανδρος 19 & 4/14

3. Κάλλη Μάλαμα Άγγελος 19 & 4/14

4. Λαφάρα Αντωνία Αθανάσιος 19 & 8/13

5. Μάλλιος Κων/νος Γεώργιος 19 & 9/14

6. Μουρατίδης Γεώργιος Ευάγγελος 19 & 10/14

7. Μουρατίδου Ελένη Ευάγγελος 20

8. Μπέρσος Ζαφείριος Δημήτριος 19 & 12/14

9. Μπιλιούρης Σπυρίδων Γεώργιος 19 & 12/14

10. Ουγγρίνης Κων/νος Εμμανουήλ 19 & 8/14

11. Σίνου Αναστασία Ηλίας 19 & 5/14

12. Τρύφων Αικατερίνη Αντώνιος 19 & 1/14

13. Τσάκνης Νικόλαος Παναγιώτης 19

14. Τσέλιου Ιωάννα Βασίλειος 19 & 1/14

Γ΄ τάξη

α/α Επώνυμο Όνομα Πατέρας Βαθμός

1. Αθανασιάδου Ιωάννα Ιωάννης 18 & 11/14

2. Γρηγορίου Ελένη Ιωάννης 19 & 4/14

3. Ζώκας Ιωάννης Δημήτριος 18 & 9/14

4. Καρατσιώλη Σεβαστή-Ιωάννα Σταύρος 19 & 12/14

5. Λιάλιας Γρηγόριος Βασίλειος 18 & 7/14

6. Μουρατίδου Ζωή Ευάγγελος 19 & 6/14

7. Μπέκα Μαρία Απόστολος 19 & 7/14

8. Μπρούβαλη Πηνελόπη Μερκούριος 19 & 13/14

9. Παναγιωτίδης Θεόδωρος Θεμιστοκλής 19 & 2/14

10. Τάπκος Τρύφων Σωτήριος 18 & 8/14

11. Τσακνής Χρήστος Ιωάννης 18 & 7/14

12. Τσέλιου Ελένη Βασίλειος 19 & 1/14

13. Τσηρπανλή Μαρίνα Στέργιος 19 & 5/14

14. Φιλιππίδου Ελένη - Μαρία Κωνσταντίνος 19 & 7/14

15. Χατζηιωαννίδης Ξενοφών Αλέξανδρος 19 & 12/14

16. Ψαρράς Νικόλαος Ιωάννης 19 & 12/14

loft

 

 



 

inaoussa.gr - All Rights Reserved